نمایش خبرهای آموزش مجازی سرآمد به صورت حرفه ای

تفاوت نمایش را احساس کنید(تکنولوژی جهانی آژاکس)

اپل در برابر روسیه تسلیم شد
اپل در برابر روسیه تسلیم شد

اپل در برابر روسیه تسلیم شد

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اسلش گیر، پیش از این بارها کشورهایی مانند چین و روسیه از شرکت های فناوری غربی مانند فیس بوک، اپل، گوگل و غیره خواسته

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اسلش گیر، پیش از این بارها کشورهایی مانند چین و روسیه از شرکت های فناوری غربی مانند فیس بوک، اپل، گوگل و غیره خواسته بودند تا داده های شهروندان را به خارج از این کشور منتقل نکرده و آنها را بر روی سرورهای روسی ذخیره کنند. اما شرکت های آمریکایی مذکور در برابر این درخواست مقاومت می کردند.

تشدید تنش های سیاسی و اقتصادی میان روسیه و آمریکا و احتمال سواستفاده نهادهای نظامی و اطلاعاتی آمریکا از اطلاعات مردم روسیه عامل طرح درخواست مذکور بوده است. روسیه تهدید کرده بود که در صورت عدم توجه، شرکت های فناوری آمریکایی را به پرداخت جریمه محکوم خواهد کرد.

بر اساس توافق اپل و روسیه، اسامی، مقصد تحول کالاهای خریداری شده از اپل، آدرس ایمیل و شماره تلفن همراه شهروندان روسی بر روی سرورهای داده در این کشور ذخیره می شود. اپل افزوده که چنین کاری برای ارائه خدمات به مشتریان و نیز بازاریابی ضروری است.

اپل اعلام کرده که داده هایی همچون اطلاعات شخصی، عکسها، فهرست های تماس و پیام های افراد بر روی سرورهای روسی ذخیره نمی شود و لذا امنیت و حریم شخصی مردم حفظ خواهد شد.

منبع:خبرگزاری مهر

https://www.mehrnews.com/news/4534367/%D8%A7%D9%BE%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D8%A8%D8%B1-%D8%B1%D9%88%D8%B3%DB%8C%D9%87-%D8%AA%D8%B3%D9%84%DB%8C%D9%85-%D8%B4%D8%AF


جستو خبر ومقاله

person

جستجو دوره